Vezi mesaje fără răspuns | Vezi subiecte active Acum este Joi Apr 24, 2014 1:47 pm

Subiect : Mozzart Bet

[Panoul moderatorului]

Topic Nou Raspunde
 [ 4 mesaje ] 

Autor Subiect : Mozzart Bet
Administratori
2410
Lun Noi 09, 2009 11:51 pm
Bucuresti
25
Audy10c
Cs.FioriGinaL.Ro
Aici am sa va rog sa discutati tot ceea ce este legat de casa de pariuri Mozzart Bet. Pareri bune, rele, recomandari pentru alti jucatori ...etc
Una dintre cele mai bune case de pariuri de pe la noi. Singurul dezavantaj al lor este faptul ca au foarte putine agentii.

Informatii:
- casa de pariuri cu origini sarbesti.
- independenta fata de celelalte case de pariuri din romania, care functioneaza pe baza betradarului. isi fac singur cotele, de aceea pot aparea diferente mari in cotele oferite fata de toate celelalte case.
- cel mai bine facut site: in 3 limbi diferite; bilet virtual, verificare online; sortare pe ligi, sporturi si tipuri de pariu ( asemenea caselor de pariuri online ). un singur dezavantaj ar avea si anume faptul ca este facut in flash, iar daca intrati de pe un calculator slab o sa se miste prost, poate chiar cu posibile erori.
- site oficial: http://www.mozzartbet.com .

Vin Dec 03, 2010 3:37 pm
Profil WWW
Admini-CS
454
Vin Iul 16, 2010 5:35 pm
Buzau
pentru mine este cea mai buna casa de pariuri.are foarte multe optuni de pariere,atat de multe incat nici nu stii ce sa pui.

Vin Dec 03, 2010 6:33 pm
Profil YIM
Administratori
2410
Lun Noi 09, 2009 11:51 pm
Bucuresti
25
Audy10c
Cs.FioriGinaL.Ro
Eh, eu cred ca nu prea ai dat prin toate agentiile. Incearca si publicbet sau gsbet. Nu spun ca nu este buna...sunt de acord cu tine, dar ca si oferta nu cred ca este peste gsbet.

Vin Dec 03, 2010 8:58 pm
Profil WWW
Membru
1
Sâm Iul 14, 2012 2:20 pm
Parerea mea este ca desi nu au cele mai bune cote , au cele mai multe combinatii , fatsa de alte agentii care tre sa stai sa cauti fiecare combinatie,la ei este decat un cod si combinatia dorita

Sâm Iul 14, 2012 2:24 pm
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Răspunde la subiect   [ 4 mesaje ]