Vezi mesaje fără răspuns | Vezi subiecte active Acum este Mar Oct 21, 2014 6:39 am

Subiect : Extraterestrii antici - Trebuie vazut - Nasa Connection -

[Panoul moderatorului]

Topic Nou Raspunde
 [ 1 mesaj ] 

Autor Subiect : Extraterestrii antici - Trebuie vazut - Nasa Connection -
Administratori
3701
Vin Mai 18, 2012 7:21 pm
Bucuresti
101
goo0d3r
Toate
Aparitii inexplicabile în spatiu… Astronautii au raportat cã au vãzut prezenta unor obiecte extraterestre. Formatiuni stranii pe suprafata lui Marte… Unii oameni de stiintã de la NASA spun cã acestea e doar un joc de lumini si umbre. Cursa pentru Lunã a fost o luptã pentru a ajunge la tehnologia lãsatã în urmã de o rasã extraterestrã? Oare NASA v-a împãrtãsi tot ce stie despre univers? Sau ei ne protejeazã, mascând adevãrul? Raportul Brookings spune foarte clar: Regula numãrul unu, nu spune nimãnui. Dacã spui oricui, se v-a zdruncina civilizatia noastrã. Milioane de oameni din întreaga lume, cred ca am fost vizitati în trecut, de fiinte extraterestre. Si dacã ar fi, adevãrat? Au ajutat extraterestrii antici, sã modeleze istoria noastrã?

http://documentare.digitalarena.ro/anci ... tion-2012/" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

Dum Iun 10, 2012 12:42 pm
Profil YIM
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Răspunde la subiect   [ 1 mesaj ]