Vezi mesaje fără răspuns | Vezi subiecte active Acum este Lun Noi 24, 2014 5:25 am

Subiect : Comanda de Destroy!!1

[Panoul moderatorului]

Topic Nou Raspunde
 [ 7 mesaje ] 

Autor Subiect : Comanda de Destroy!!1
Membru
23
Sâm Dec 19, 2009 2:48 pm
Audy dupa cum jtii avem o mare problema cu codati pe server.Le dai ban si dupa 2 min intra din nou.Parerea mea este ca e o comanda inutila.Ma gandeam la o comanda de destroy asa cum au o multime de server care se confrunta cu codati.Destroy in sensul ca strica CS jucatorului, facandu`i 2 poze inainte sa il scoata din joc, pozele sunt gen banshot,banss + arata adminul care a folosit comanda. Urmatoarea data cand jucatorul va intra in joc va avea setarile date peste cap, se va misca CS cu totul in reluare, cand va intra pe un server va avea numele "UN MARE DISTRUS" si tot ce va spune va fi folosit impotriva lui Wink) (gen fuckoff) , + banul pe serverul respectiv.Parerea mea ca este cea mai bine.Desi nu prea jtiu cum se poate efectua comanda in sensul ca se fie pusa si pe server la noi.Bft

Mie Iun 30, 2010 8:37 pm
Membru
41
Dum Iun 27, 2010 7:17 pm
Perfect scrie:
Audy dupa cum jtii avem o mare problema cu codati pe server.Le dai ban si dupa 2 min intra din nou.Parerea mea este ca e o comanda inutila.Ma gandeam la o comanda de destroy asa cum au o multime de server care se confrunta cu codati.Destroy in sensul ca strica CS jucatorului, facandu`i 2 poze inainte sa il scoata din joc, pozele sunt gen banshot,banss + arata adminul care a folosit comanda. Urmatoarea data cand jucatorul va intra in joc va avea setarile date peste cap, se va misca CS cu totul in reluare, cand va intra pe un server va avea numele "UN MARE DISTRUS" si tot ce va spune va fi folosit impotriva lui Wink) (gen fuckoff) , + banul pe serverul respectiv.Parerea mea ca este cea mai bine.Desi nu prea jtiu cum se poate efectua comanda in sensul ca se fie pusa si pe server la noi.Bft

interesanta idee dar daca dai un google search vei afla ca daca stergi 2 configuri din cs scapi de destroy in mai putin de 2 minute ;) oricum e oke :-J

Mie Iun 30, 2010 10:35 pm
Founders
2479
Lun Noi 09, 2009 11:51 pm
Bucuresti
26
Audy10c
Cs.FioriGinaL.Ro
Care e diferenta dintre distroy-ul asta despre care povestesti si fuckoff ? Apropo, topicul asta se incadreaza din toate punctele de vedere la rubrica probleme / recomandari server, deci din "Anunturi" va fi mutat in rubrica respectiva cu rugamintea ca pe viitor sa fii putin mai atent.

Mie Iun 30, 2010 11:22 pm
Profil WWW
Membru
23
Sâm Dec 19, 2009 2:48 pm
Pai fuck-offul care este pe server la noi este un fel de "I Craped Maself" nu il lasa pe jucator sa joace se sinucide in skimb comanda de destroy pe care am vazut-o la fest servere si care functioneaza foarte bine este ca le strica cs playerilor codati.Daca aplici comnda pe un player respectiv dupa ce va iesi din joc si va incerca din nou sa intre cs o sa i se miste aiurea find nevoit sa isi instaleze cs din nou.Nu jtiu poate pare o nebunie ce spun dar cred ca lucrul asta este cel mai bun impotriva codatilor pe serverul nostru.Parerea mea.Bft:d

Joi Iul 01, 2010 9:22 am
Membru
41
Dum Iun 27, 2010 7:17 pm
Perfect scrie:
Pai fuck-offul care este pe server la noi este un fel de "I Craped Maself" nu il lasa pe jucator sa joace se sinucide in skimb comanda de destroy pe care am vazut-o la fest servere si care functioneaza foarte bine este ca le strica cs playerilor codati.Daca aplici comnda pe un player respectiv dupa ce va iesi din joc si va incerca din nou sa intre cs o sa i se miste aiurea find nevoit sa isi instaleze cs din nou.Nu jtiu poate pare o nebunie ce spun dar cred ca lucrul asta este cel mai bun impotriva codatilor pe serverul nostru.Parerea mea.Bft:d

perfect e buna comanda dar ... daca stergi 2 fisiere cum am zis mai sus e ca si cum ai reinstalat cs`ul.destroyul iti schimba config.cfg si userconfig.cfg unde iti pune un fps aiurea rau si din cauza aia ti se misca sacadat.

Joi Iul 01, 2010 11:06 am
Founders
2479
Lun Noi 09, 2009 11:51 pm
Bucuresti
26
Audy10c
Cs.FioriGinaL.Ro
Citat:
amx_fuckoff nick - Face ca toate butoanele jucatorului / codatului sa il sinucida
amx_screw nick - Incearca sa inverseze butoanele jucatorului
amx_smash nick - Ii face jucatorului lag urias
amx_pimpslap nick - Face ca jucatorul sa se invarta in cercuri
amx_censure nick - Ii (cenzurat) pe codati serios nu vor mai putea juca deloc
amx_unfuckoff nick - Repara Fuckoff-ul
amx_unscrew nick - Repara screw-ul
amx_unsmash nick - Repara smash-ul
amx_uncensure nick - Repara censure-ul
amx_unpimpslap nick - Repara pimpslap-ul
amx_spank nick - Face ca jucatorul sa ia screenshoturi pana i se umple hardisk-ul
amx_fucktest nick - Testeaza comanda <comanda>
amx_spin nick - Face ca jucatorul sa zboare incontrolabil
amx_unspin nick - Face ca jucatorul sa se intoarca pe pamant.

Joi Iul 01, 2010 10:07 pm
Profil WWW
Administratori
6534
Lun Feb 15, 2010 6:48 pm
Romania
16
gLk__
-
G@ynusHa z1S shi chyorăpel / AMVAL00000ARE
destroyu si fuckofful nu fac nimic am luat si eu si destroy si fuckoff pe sv care credeau ca am cod
destroy-te scoate din cs si foarte usor e sa iti stergi cfgul din cs care til da la inceput si dai un Use defaults la options
doar atat sa iti iese doar e schimbat scrisul ca e NEGRU
fuckoff-dai direct use defaults=))) si schimbi nickul

Vin Iul 02, 2010 11:57 am
Profil YIM
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.   [ 7 mesaje ]