Vezi mesaje fără răspuns | Vezi subiecte active Acum este Dum Sep 21, 2014 7:05 pm

Subiect : De ce am luat ban permament?

[Panoul moderatorului]

Topic Nou Raspunde
 [ 3 mesaje ] 

Autor Subiect : De ce am luat ban permament?
Membru
1
Lun Oct 28, 2013 8:31 am
///
.
Salut sunt DanielXD (nick pe joc BlonduXD) deci sa incep:
Am luat ban 7 zile ca am acumulat 7 zile ok dar a 2 zii mam trezit cu ban permanent dar eu cum am ip dinamic din pacate se schimba cand dau restart la pc
Da recunosc ca am vorbit urat la adresa lui alexutz doar ca eram prea nervos atunci,asa sunt eu cand ma enervez vorbesc urat la adresa celui care mi-a facut ceva,chiar daca nu lam injurat,ca stiam ca o sa se ajunga la ban permanent.
Doresc sa imi scoateti banu de pe DanielXD si sa imi dati ban pana pe 31 octombrie(asa era cum mi-a dat StefanXD) si dupa sa imi dati ban pe contu asta.
Vreau sa stau pe forumu asta deoarece imi place mult,nu vreau sa plec de pe el. Dintr-o singura chestie.
Sper ca ma vei ierta alexutz :) Scuze.
Si da cred ca am gresit topicu dar nu stiam unde sa pun

Lun Oct 28, 2013 8:36 am
Administratori
5046
Lun Ian 09, 2012 11:44 pm
Princes Risborough, Buckinghamshire, United Kingdom
24
yusaku24
uite nu .... daca esti un cretinel ..ramai cu ban permanent si vei primi ban pe toate conturile viitoare

Lun Oct 28, 2013 11:34 am
Profil YIM WWW
Administratori
4169
Mie Dec 28, 2011 10:20 pm
New York
STEAM_0:0:27550912
Cs.FioriGinal.Ro
DanielXDR scrie:
Salut sunt DanielXD (nick pe joc BlonduXD) deci sa incep:
Am luat ban 7 zile ca am acumulat 7 zile ok dar a 2 zii mam trezit cu ban permanent dar eu cum am ip dinamic din pacate se schimba cand dau restart la pc
Da recunosc ca am vorbit urat la adresa lui alexutz doar ca eram prea nervos atunci,asa sunt eu cand ma enervez vorbesc urat la adresa celui care mi-a facut ceva,chiar daca nu lam injurat,ca stiam ca o sa se ajunga la ban permanent.
Doresc sa imi scoateti banu de pe DanielXD si sa imi dati ban pana pe 31 octombrie(asa era cum mi-a dat StefanXD) si dupa sa imi dati ban pe contu asta.
Vreau sa stau pe forumu asta deoarece imi place mult,nu vreau sa plec de pe el. Dintr-o singura chestie.
Sper ca ma vei ierta alexutz :) Scuze.
Si da cred ca am gresit topicu dar nu stiam unde sa pun

Vezi tu. La inceput ai primit doar warn. Credeati ca ma luati de prost cu acest zepelin? Acumulasei 3 warn-uri dar nu ti-am dat ban 7 zile deoarece aveam de gand sa vorbesc cu tine si sa iti scot ultimul warn. Dar cand am vazut ca sunt "jegos", am zis hai sa fiu jegos. Sa ai de ce sa ma injuri. Nu stii sa vorbesti. Soarta.

Lun Oct 28, 2013 6:23 pm
Profil YIM WWW
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.   [ 3 mesaje ]